Обираємо меблі - 5 кроків до покупки!

Шановні покупці, магазин «Меблевої фабрики «Модерн» відкритий для покупців 7 днів на тиждень!

Крок 1: він починається в Вашій оселі. На аркуші паперу повинен з'явитися загальний план кімнати, її габарити, архітектурні особливості (заокруглення, ніші і т.д.); розташування вікон, дверей, розеток, труб, батарей; основні відстані між ними. Для кухні важливо позначити на плані крани, водостоки, вентиляційні отвори. Пам'ятайте: від правильного розміщення меблів залежить комфортність проживання. За ступенем освітлення кімнату можна умовно розділити на: світлу зону (від вікна і до середини кімнати); зону з середнім освітленням (від середини кімнати до стіни, протилежної вікну). У світлої частини рекомендується облаштовувати місця для навчання, читання, ігор. Зона з середнім освітленням - ідеальне місце для м'яких меблів і стінки або шафи-купе. Таким чином, за допомогою плану Ви зможете підібрати меблі з урахуванням всіх особливостей Вашої оселі.

Крок 2: виставковий зал, інформаційні плакати та листівки, стійки із зразками оббивних матеріалів для м'яких меблів, стенди зі зразками матеріалів і фурнітури для корпусних меблів - ми готові до зустрічі і раді відповісти на всі Ваші запитання. Вибирайте! Порівнюйте! Купуйте! Щоб зрозуміти, чи відповідає диван або стінка, які сподобалися габаритам Вашої кімнати, скористайтеся сантиметром, а потрібні цифри запишіть в блокнот. Сюди ж можна внести інформацію про ціну і ті особливості, які привабили Вас у виробі. Якщо Вам необхідна допомога - сміливо звертайтеся до продавця-консультанта.

Крок 3: вибір зроблено! Випишіть назву і артикул моделі мебелі, що сподобалася. Не полінуйтеся перевірити назву, колір виробу та інші деталі.

Крок 4: оформлення замовлення в салоні-магазині «Меблевої фабрики «Модерн»:

— при наявності на складі обраної Вами моделі меблів, наш продавець-консультант оформляє замовлення, Ви здійснюєте його оплату і через деякий час меблі у Вашій оселі. Звертаємо Вашу увагу, що за додаткову плату передбачена доставка замовлення (посилання на рубрику «Наші послуги»);

— при відсутності на складі обраної Вами моделі меблів, продавець-консультант оформляє замовлення, і Ви здійснюєте його передоплату. Як тільки замовлення буде готове, Вам зателефонують.

У салоні-магазині «Меблевої фабрики «Модерн» Ви можете оплатити покупки готівкою або за безготівковим розрахунком. Наші банківські реквізити знаходяться в рубриці «Доставка і оплата».

Крок 5: Замовлення доправлено, і Ви готові приступити до складання! При самостійному монтажі меблів дотримуйтесь інструкцій і наших рекомендацій. Увага: за додаткову плату Ви можете замовити послугу зі складання меблів.