Якщо Ви збираєте наші меблі самостійно

Шановні покупці, ми дякуємо Вам за вибір продукції «Меблевої фабрики «Модерн»!

Звертаємо Вашу увагу, що клієнт отримує виріб в упаковці:

 • м'які меблі транспортуються в зібраному вигляді. Пакувальні матеріали: гофрокартон і плівка;
 • корпусні меблі транспортуються в розібраному вигляді. Пакувальні матеріали: плівка, пінопласт, гофрокартон і стрейч-плівка. Також покупець отримує інструкцію для монтажу (збірки) меблів.
 • офісні меблі та меблі для барів і кафе (стільці) транспортуються в зібраному вигляді. Меблі для барів та кафе (столи) - в розібраному. Пакувальні матеріали: картон і плівка.

Перш ніж почати самостійно збирати меблі, ознайомтеся, будь ласка, з нашими рекомендаціями:

 1. При доставці меблів уважно огляньте цілісність упаковки. Звірте кількість упаковок, поцікавтеся про наявність фурнітури і її місцезнаходження (всередині упаковки або окремо).
 2. Будьте обережні при розтині упаковки ріжучим або колючим предметом (ніж, викрутка і т.п.) - Ви можете пошкодити вироби, що знаходяться всередині. Не розривайте гофрокартон, просто розріжте скотч. Після уважно огляньте всі предмети меблів. Особливу увагу приділіть виробам зі скла і дзеркал. При виявленні відколу, тріщини, панелі не відповідають розмірам виробу тощо, не збираючи виріб, зверніться до найближчого салону-магазин «Меблевої фабрики «Модерн». При собі необхідно мати чек та інструкцію по збірці меблів.
 3. Порівняйте з інструкцією і переконайтеся, що в упаковці знаходяться всі елементи меблів і пакети з фурнітурою, необхідної для монтажу і в необхідній кількості. У разі виявлення недостачі деталей зверніться найближчий салон-магазин «Меблевої фабрики «Модерн». При собі необхідно мати чек та інструкцію по збірці меблів. Якщо в упаковці не виявилося інструкції по монтажу або у Вас виникли питання по збірці, будь ласка, зверніться до найближчого салону-магазин «Меблевої фабрики «Модерн» або зателефонуйте: (0-456) 33-29-00.
 4. Організуйте робоче місце: приміщення, з хорошим освітленням, вільний доступ до розетки і т.д. Щоб не пошкодити підлогове покриття, здійснюйте збірку на килимі або іншому покритті. Щоб не пошкодити інші меблі та інші предмети інтер'єру в приміщенні, де відбувається монтаж, накрийте її поліетиленом або щільною тканиною. Рекомендований інструмент для збірки: шуруповерт; комплект викруток; молоток; гумова киянка; ніж для розтину упаковок; набір свердел і насадок (БІТ) для шуруповерта; вимірювальний інструмент.
  Використовуйте викрутку або насадку шуруповерта що відповідає розміру шурупа.
  Інструмент додатковий: перфоратор або ударний дрель (для навішення предметів меблів); електро-лобзик; пасатижі; кусачки і т.д.
 5. Загальні правила техніки безпеки при самостійній збірці меблів:
  • дотримуйтесь інструкцій виробника меблів;
  • при роботі з електроінструментом дотримуйтесь правил безпеки виробника;
  • працюйте справним інструментом;
  • при монтажі великогабаритних меблів (шафа, ліжко, «стінка») знайдіть собі помічників;
  • використовуйте робочі рукавички і захисні окуляри.
  Увага! Щоб уникнути нещасних випадків і нанесення шкоди здоров'я через необережність не допускайте до місця складання маленьких дітей і домашніх вихованців!
 6. Невеликі предмети меблів збирайте на столі, габаритні - на підлозі. Предмети гарнітура бажано збирати по черзі. Щоб уникнути перекосу меблів, не затягуйте туго кожен шуруп. Зберіть меблі цілком, і тільки потім підтягніть всі шурупи. Не затягуйте кріплення занадто сильно, Ви можете пошкодити їх. Після закінчення складання переконайтеся в тому, що меблі займають стійке положення. Дотримуйтесь акуратності при роботі зі стільницями, дверима, дзеркалами і склом. Найменший скол може порушити зовнішній вигляд.
 7. Якщо при самостійному монтажі меблів виник брак (Ви його зробили з необережності), деякі відколи, зайві отвори, подряпини можна відреставрувати самостійно. Використовуйте воскові мастики під колір меблів (меблевий восковий олівець), меблеві маркери з наповнювачем, фломастери. Придбати засоби для реставрації або рекламації меблів можна в спеціалізованих магазинах або будівельних ринках.
 8. Після складання меблів не викидайте інструкцію з монтажу. Вона може знадобитися, якщо Вам буде потрібно розібрати меблі, а потім знову зібрати їх (наприклад, при переїзді). Ви можете продовжити термін експлуатації меблів, якщо будете періодично підтягувати кріплення.