Концепція

Мета «Меблевої фабрики «Модерн» - створення красивих і доступних речей для комфортного життя кожної людини. Ми прагнемо, щоб естетична і функціональна складові наших меблів співіснували в гармонії. Щоб, купивши продукцію «Модерн», Ви змогли не тільки поліпшити свій побут, а й відчути стильову спільність всіх предметів інтер'єру.

Ми робимо привабливими не тільки наші меблі, але і їх ціни. Сьогодні «Меблева фабрика «Модерн» представляє свою продукцію в найбільш затребуваних цінових сегментах: «економ-клас» і «середній». З огляду на світові тенденції меблевої індустрії, ми знаходимо можливість адаптації виробів під матеріальні можливості нашої численної споживчої аудиторії.

Зробити стандартне житло затишним під силу кожному, якщо вирішувати це завдання комплексно. Саме тому «Меблева фабрика «Модерн» пропонує Вашій увазі широкий асортимент як м'якої, так і корпусних меблів. За допомогою наших меблів кожен може облаштувати передпокій, вітальню, кухню, спальню, дитячу... В продукції «Меблевої фабрики «Модерн» знайшли поєднання практичність, оригінальний дизайн і доступна ціна. А використання новітнього німецького та італійського обладнання дає нам право гарантувати своїм клієнтам якісне і оперативне виготовлення замовлень.