В наявності на складі М'які меблі Корпусні меблі Кухонні меблі Комоди Шафи Матраци

Технологія виробництва

Якщо уявити процес виробництва корпусних меблів «Модерн» покроково, то це виглядатиме так:

 1. Розкрій (розпил) плитних матеріалів на деталі;
 2. Облицювання торців деталей кромочним матеріалом;
 3. Свердління сполучних отворів деталей;
 4. Упаковка готової продукції.

Під плитними матеріалами слід розуміти вже знайомі нам ДСП, ДВП та МДФ. Розпил здійснюється таким чином, щоб звести кількість відходів до мінімуму.

Для облицювання торців деталей, або для торцювання, використовують або кромку меламіну, або кромку ПВХ.

Меламінова кромка - кромкооблицювальний матеріал на паперовій основі. Її виготовляють шляхом просочування декоративних паперів меламіновими смолами, що значно покращує міцність матеріалу кромки.

Кромка ПВХ - кромкооблицювальний матеріал на основі пластмас. В даному випадку це полівінілхлорид (ПВХ).

Кромкооблицювальні матеріали покликані надати меблів естетичного, доглянутого вигляду та захистити вироби від механічних пошкоджень, попадання вологи та інших негативних впливів навколишнього середовища. Клей, що застосовується при кромленні, відповідає всім вимогам санітарного законодавства України і є безпечним для здоров'я людини.

При свердлінні важливим параметром є вертикальна та горизонтальна точність свердлінь.

Корпусні меблі доставляють у розібраному вигляді в упаковці з плівки, гофрокартону та стрейч-плівки. На упаковці наклеєно паперовий ярлик, де зазначено:

 • товарний знак підприємства "Меблева фабрика "Модерн";
 • найменування виробника та його адресу;
 • Найменування виробу;
 • номер замовлення;
 • дата випуску (продажу) виробу;
 • позначення стандарту;
 • штамп ВТК.

В обов'язковому порядку кожна модель корпусних меблів комплектується докладним монтажним листом або паспортом для збирання виробу, та гарантійним паспортом з інформацією з експлуатації меблів, гарантійними зобов'язаннями фабрики та гарантійним талоном.

Такою є загальна схема виробництва корпусних меблів на «Меблевій фабриці «Модерн». Однак через специфіку застосування кожен з плитних матеріалів проходить технологічні етапи, так би мовити, по-своєму. Почнемо з того, що робота над ДСП та ДВП ведеться на одному виробничому майданчику, над МДФ відповідно на іншому.

ДСП та фанеровані матеріали на його основі (кольорові плити, стільниці тощо) проходять усі чотири етапи виробництва у повному обсязі. Відступ передбачено лише тому випадку, якщо деталь має криволінійну форму. І тут деталь перед кромкуванням відправляють на фрезерування.

На кожній із виробничих ліній діє відділ технічного контролю (ВТК). Значна частина процесів виробництва корпусних меблів автоматизована. Завдяки використанню спеціалізованого програмного забезпечення перехід від одного виробу до іншого займає всього кілька секунд. Розкрій, фрезерування, нанесення клею, обробка кромок деталей, свердління здійснюється на устаткуванні виробництва Німеччини та Італії.

Куди простіше справи з ДВП: здійснюється розпил плити, і готові деталі відправляють на ділянку упаковки.

На «Меблевій фабриці «Модерн» налагоджено власний випуск фасадів МДФ. Плити надходять у цех буквально сірими. Ось що з ними відбувається на підприємстві:

 1. Розкрій (розпил) плит МДФ на заготівлі;
 2. Фрезерування;
 3. Свердління;
 4. Нанесення клею;
 5. Сушіння;
 6. Облицювання деталей плівкою ПВХ завтовшки 0,4 мм методом гарячого пресування. Одна з головних переваг ПВХ-плівки - стійкість до впливу води;
 7. Транспортування на ділянку упаковки.