В наявності на складі М'які меблі Корпусні меблі Кухонні меблі Комоди Шафи Матраци

Основні елементи

В першу чергу це верхні, нижні та бічні панелі, які є основними елементами корпусних меблів. Жорсткість з'єднання забезпечують стяжки, конфірмати, штифти та інша фурнітура, що забезпечує нерухоме з'єднання елементів меблів. Корпусні панелі виготовляють із ДСП.

Задня стінка, виконана з ДВП, захищає речі від негативного впливу довкілля (пил, волога і т.д.).

Полиці в залежності від їх способу кріплення поділяють на стаціонарні (незнімні) та знімні. Стаціонарні полиці є гарними для книг, одягу, посуду. Незнімні полиці жорстко закріплені між каркасними панелями, що оберігає меблі від діагональних перекосів. Стаціонарні полиці, як і корпусні елементи, виготовляють із ДСП. Знімні полиці можуть бути виконані з ДСП, а також зі скла. Тяжку річ на таку полицю не поставиш, зате на ній чудово виглядатиме колекція сувенірів, сімейні фото чи кавовий сервіз.

Двері (дверцята) – це лицьова частина меблів, фасад. Тому тут спостерігається різноманітність у матеріалах: ламінована ДСП; кольорова плита; фасад, виготовлений за технологією «софтформінг»; МДФ; рамковий фасад; об'ємний фасад; скло (у тому числі матове, гнуте або з напиленням). Для декорування дверей використовують різноманітні накладні елементи – декоративна фурнітура. Двері не тільки захищають речі від впливу зовнішнього середовища, а й забезпечують доступ до них. Залежно від рухомого способу з'єднання дверей з корпусом меблів вони можуть бути розстібними (для з'єднання застосовуються петлі) або розсувними (використаний роликовий механізм та металеві напрямні).

Висувні ящики - неодмінний атрибут будь-якої моделі корпусних меблів «Модерн». Оформляються ящики за аналогією із дверима. Висуваються за рахунок роликових напрямних.