В наявності на складі М'які меблі Корпусні меблі Кухонні меблі Комоди Шафи Матраци

«Меблева фабрика «Модерн»

Приступаючи в 1999 році до роботи, ми бачили своєю метою освоєння найбільш важливих сегментів меблевого ринку України. Реалізація даного плану вимагала значних капіталовкладень, злагодженого колективу фахівців, жорсткого дотримання виробничих планів і гарного творчого підйому.

 

Сьогодні ми з гордістю констатуємо: за обсягом виробництва і рівнем продажів «Меблева фабрика «Модерн» входить в десятку найбільш потужних підприємств виробників меблів України. Загальна площа виробничих та складських приміщень становить 48 тис. кв. м. А м'які та корпусні меблі «Модерн» для житлових і нежитлових приміщень відома споживачам не тільки України, але також Росії, Казахстану, Азербайджану, Грузії, Молдавії, Литви та інших країн ближнього і далекого зарубіжжя.

М'які меблі

Виробнича біографія підприємства почалася в 1999 році з випуску м'яких меблів. Сьогодні асортимент продукції представлений різними категоріями виробів: дивани, в тому числі кутовий конфігурації, крісла, ліжка, вироби-трансформери. Каркаси виробів виготовляються з натурального дерева (сосна). Еластичні матеріали представлені пінополіуретаном, синтепоном і матрацними блоками. Для оббивання меблів застосовують натуральну шкіру, штучну шкіру і різноманітні тканини. Не забуті і декоративні елементи: вставки з натурального дерева, хромовані металеві опори і дуги, декоративна прошивка. Для створення спального місця значна частина диванів і крісел обладнана механізмами трансформації для щоденного використання: «акордеон», «дельфін», «єврокнижка», «клік-клак», «книжка», «колібрі», «американська розкладачка», «телескоп» , «церез», «седафлекс» та інші. Передбачено і гостьовий варіант механізму трансформації: «французька розкладушка». А також механізм підйому матрацного блоку, який забезпечує доступ до короба.

Корпусні меблі

У 2001 році в асортименті продукції «Меблевої фабрики «Модерн» відбувається істотне поповнення: паралельно з виробництвом м'яких меблів починається випуск меблів корпусних: стінок, шаф-купе, гарнітурів для спальних кімнат, гарнітурів для кухонь, ТВ-тумб, журнальних столиків. У 2006 році художньо-конструкторський відділ фабрики «Модерн» представив системи корпусних модульних меблів, розроблених з використанням новітнього програмного забезпечення в сфері дизайну та проектування. Таким чином, ми запропонували нашим споживачам стати справжніми декораторами власного житла. Для виробництва каркасів меблів використовується ламінована ДСП. Фасади виготовляються з плит МДФ, ламінованої ДСП і матеріалів на її основі: софтформінга і кольорових плит. Вітрини можуть бути оформлені склом гнутим, тонованим і (або) з напиленням. Фурнітура відповідає художнім вирішенням меблів, є їх функціональною і декоративною складової.

Меблі для кабінетів і меблі для барів

Об'єднуючим елементом меблів для кабінетів і меблів для барів є в першу чергу меблі для сидіння: крісла для керівників, крісла і стільці для персоналу різного рівня, стільці для конференцій, стільці для барів та кафе. Крім того, для барів та кафе передбачені різноманітні моделі столів.

Устаткування

Великі виробничі приміщення - цього недостатньо для позитивного результату. Придбання обладнання останнього покоління німецького концерну «HOMAG» і італійського «SCM Group» дозволило нам вийти на новий якісний рівень, розширити асортимент продукції, відчутно збільшити обсяги виробництва і, одночасно, значно скоротити терміни виконання замовлень. Сьогодні на території підприємства функціонують три виробничих території з чітко визначеною спеціалізацією. А саме:

 • виробництво м'яких меблів і офісних стільців;
 • виробництво корпусних меблів;
 • виробництво меблів з натурального дерева.

Цінова політика

Ми прагнемо зробити зручними не тільки наші меблі, але і її ціни. Сьогодні «Меблева фабрика «Модерн» представляє свою продукції в найбільш затребуваних цінових сегментах: «економ-клас» і «середній».

Враховуючи світові тенденції меблевої індустрії, ми знаходимо можливість адаптації виробів під матеріальні можливості нашої споживчої аудиторії. Завдяки переходу на масове виробництво і реалізації «стратегії низьких цін» - меблі «Модерн» стають конкурентоспроможними не тільки в СНД, але і в країнах Азіатського регіону.

Логістика і автопарк

Питання сервісу займають важливе місце в повсякденному житті «Меблевої фабрики «Модерн». Завдяки логістичним (складським) приміщенням для готової продукції, площа яких становить 14 тис. кв. м, у нас завжди в запасі певна кількість виробів, а наявність власного автопарку дає можливість доставляти меблі нашим клієнтам в мінімальні терміни.

Гарантійне обслуговування

Термін гарантійного та післягарантійного обслуговування м'яких та корпусних меблів становить 5 років! Відповідно до ГОСТу 19917-93 і ДСТУ 1637-93 гарантійний термін експлуатації виробів становить 1,5 року. Протягом цього часу «Меблева фабрика «Модерн» здійснює безкоштовний ремонт меблів. Після закінчення гарантійного терміну «Меблевої фабрики «Модерн» передбачено післягарантійне обслуговування терміном 3,5 року. Протягом цього терміну ремонт меблів здійснюється за рахунок покупця.

Франчайзинг

Сьогодні «Меблева фабрика «Модерн» пропонує своїм діловим партнерам різні форми економічних відносин на взаємовигідних умовах: дилер, дистриб'ютор, співпраця в форматі «франчайзинг». Слід зазначити, що такий спосіб ведення бізнесу є досить новим для України і «Меблева фабрика «Модерн» першою впровадила його саме в меблевій галузі. Починаючи з 2008 року в активі підприємства вже шість салонів-магазинів, що працюють за схемою «франчайзинг». Розташовані дані салони-магазини в шести обласних центрах України: Києві, Вінниці, Одесі, Кременчуці, Миколаєві, Івано-Франківську.

Рекламно-інформаційна діяльність

З метою підтримки іміджу та просування на ринок нової продукції «Меблева фабрика «Модерн» приділяє найпильнішу увагу рекламно-інформаційної діяльності. Її головні складові це:

 • фірмовий стиль;
 • офіційний сайт підприємства;
 • каталоги, буклети, листівки;
 • презентаційний диск;
 • корпоративне видання «МОДЕРН Інфо»;
 • банери;
 • бігборди.

Колектив

Основа всіх наших успіхів - трудовий колектив. Професійний, злагоджений, дружний. «Меблева фабрика «Модерн» пропонує своїм співробітникам пакет соціальних гарантій. В тому числі:

 • оформлення страховок;
 • харчування в їдальні підприємства;
 • навчання;
 • оформлення кредитів.

Перспективи

Незважаючи на успіхи, зупинятися на досягнутому «Меблева фабрика «Модерн» не має наміру. У поточному, 2008 році, проектуються виробничі території загальною площею 20 тис. кв. м. Також йде активна робота над масштабним проектом з реконструкції та будівництва торгово-виставкових площ, які будуть складати більше ніж 10 тис. кв. м.

Весь трудовий колектив підприємства щиро бажає, щоб естетична і функціональна складові меблів співіснували в гармонії. Щоб, купивши продукцію «Модерн», наші клієнти змогли не тільки поліпшити свій побут, а й відчути стильову спільність всіх предметів свого інтер'єру. Мета «Меблевої фабрики «Модерн» - створення красивих речей для комфортного життя.