В наявності на складі М'які меблі Корпусні меблі Кухонні меблі Комоди Шафи Матраци
Переваги "Модерн"
1 Всі меблі сертифіковані
2 Гарантія на всі меблі 3 роки
3 Висока якість бруса для меблів
4 Матеріали для оббивки меблів

Оббивні матеріали проходять обов'язкові випробування: на стирання, на розтягування, стійкість до вицвітання.

5 Комплектуючі матрацних блоків

Наповнювач для матрацних блоків, що використовується, паралон ST 2542 проходить спеціальні тести на еластичність, на зносостійкість, на активність відновлення і сертифікацію. Теж стосується пружинних блоків та "ламелей".

Змінюйте зовнішній вигляд своїх м'яких меблів кількома рухами за допомогою модульних диванів

Плануючи інтер'єр вітальні, особлива увага приділяється вибору м'яких меблів. Оскільки вона стане центральною точкою зони відпочинку, де збирається вся родина, і зустрічають гостей. Тому при підборі дивана перевага віддається м'яким і містким моделям, які забезпечують комфорт і зручне розсадження певної кількості людей. Саме цим критеріям відповідають модульні дивани.

Останнім часом все більшої популярності набирають модульні дивани. Орієнтація на вироби такого типу прийшла до нас з Європи, де вони продовжують користуватися великим попитом. Збірні меблеві конструкції відмінно підходять для інтер'єру вітальні, оскільки там завжди збираються гості або члени сім'ї.

Модульні дивани - це поєднання універсальності, функціональності і комфортабельності в меблевому гарнітурі. Такі м'які меблі володіють незвичайним дизайном, виглядають презентабельно і підкреслюють оригінальність смаку і статус свого володаря. Модульна система підійде як для квартири і приватного будинку, так і для офісних приміщень та громадських закладів. Її поліфункціональність дозволяє раціонально використовувати простір кімнати.

Конструкцію диванів такого типу складають незалежні блоки, з'єднані між собою. Це дає можливість варіювати розміщення елементів виробу і розширити функціонал предмета. У каталозі інтернет-магазину можна ознайомитися з різними модульними моделями: диванами трансформерами, п-образними, кутовими або прямими і напівкруглими варіантами. Визначитися з вибором допоможуть фото і докладні описи, а переконатися в якості можна, переглянувши відгуки наших клієнтів.

Класифікація, варіанти виконання

Меблева індустрія пропонує багато оригінальних виробів, серед яких особливо виділяються збірні конструкції. Їх можна розділити на два види - секційні і трансформовані. Перші складаються з частин, які збираються за проектом. Розміри виробів, кількість елементів в ньому, дизайн залежить від вимог та побажань клієнта, відповідно до параметрів кімнатного простору. Після складання такого дивана розібрати його на частини буде складно. Основні секції міцно з'єднуються між собою. В результаті конфігурація має такий вигляд, як задумав замовник.

Другий тип характеризується наявністю окремих блоків. Всі складові мобільні, завдяки цьому можна щоразу змінювати конфігурацію. Для максимального комфорту при розміщенні великої кількості гостей, секції можна розташовувати по периметру кімнати як завгодно. Даний предмет легко трансформується без спеціальної допомоги, що дуже подобається активної молоді.

Переваги, відмінні риси

У порівнянні зі стаціонарними м'якими меблями, які не дозволяють змінювати свої розміри і габарити, модульні дивани відкривають широкі можливості для різноманітних схем і комбінацій макету майбутнього інтер'єру. Форма модульних меблів може бути найрізноманітнішою, залежно від кількості сидінь, спинок і валиків. Модулі, які не експлуатуються, можна компактно скласти і заховати.

Однією з позитивних сторін такого гарнітура є можливість додавання додаткових місць для сидіння. Цією функцією зручно користуватися в кабінетах керівників, приймальнях і в інших громадських місцях. Модульні дивани відмінно впишуться в приміщення з нестандартним плануванням, де типові конструкції не підходять за габаритами.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент м'яких меблів і збірних комбінацій в тому числі. Велика кольорова палітра оббивної тканини і шкіри дозволяє підібрати для себе найоптимальніший варіант. Для секційних меблів дуже важливо, щоб матеріал був вологостійким, не піддавався зносу. Виробники обшивають свої вироби міцними, красивими і текстурними тканинами, як: шенилл, мікрофібра, жаккард, велюр, шкірозамінник, замш і ін.