В наявності на складі М'які меблі Корпусні модульні меблі Кухонні меблі Комоди Шафи Матраци

НІКОЛЬ вітальня

18560 грн
!
Ціна в магазині м. Біла Церква.
Ціни в інших містах можуть відрізнятися.
Сертифікат
відповідності
Гарантія Сертифікат
якості

РОЗМІРИ вітальні "НІКОЛЬ":
довжина - 316 см., глибина - 50 см., висота - 208 см.

Розмір ніші під ТV: довжина - 89 см., висота - 63 см.

Колір каркасу: венге магія
Фасад МДФ: штрокс шоколад

Типологія виробу: стінка лінійної конфігурації.

Матеріали:

  • корпус: ДСП
  • фасад: МДФ

Індивідуальність цієї моделі корпусних меблів полягає у оригінальних формах лицьових панелей. Об'ємний візерунок на поверхні фасадів підкреслює витонченість фрезерування.

Переваги меблів:

  • 2 двостулкові шафи, одна з яких обладнана штангою для вертикального зберігання одягу і полицею для головних уборів, а друга — полицями;
  • 4 висувні ящики;
  • 3 ніші, у тому числі для телевізора;
  • 2 вітрини;
  • секція з дверцятами;
  • бар.

Чому я хочу купити ці меблі?

Чому я хочу купити ці меблі? Тому що ці корпусні меблі — готове рішення для вітальні. «Стінка» відмінно поєднує в собі естетику та практичність. Завдяки якісним матеріалам та фурнітурі, ці меблі відрізняють довгий термін експлуатації.

Корпусні меблі транспортуються у розібраному вигляді. Меблі упаковуються в плівку, пінопласт, гофрокартон та стрейч-плівку. Також покупець отримує інструкцію для монтажу (складання) меблів.

За бажанням замовника «Меблева фабрика «Модерн» пропонує послуги професійних збирачів меблів. Будь ласка, зверніться до продавця-консультанта та оформіть замовлення на збирання меблів.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Термін гарантійного та післягарантійного обслуговування корпусних меблів складає 5 років! Відповідно до ГОСТу 19917-93 та ГОСТу 1637-93 гарантійний термін експлуатації меблів становить 1,5 роки. Протягом цього часу «Меблева фабрика «Модерн» здійснює безкоштовний ремонт меблів. Після закінчення гарантійного терміну «Меблевою фабрикою «Модерн» передбачено післягарантійне обслуговування на строк 3,5 року. Протягом цього терміну ремонт меблів здійснюється з допомогою покупця.